Dne 28. června se konala výborová schůze v restauraci "U Nádraží" V Lichkově, s následujícím programem:

1. Vyúčtování Akce "OK Plamen"
    2. Soutěž "O pohár starosty obce"
    3. Cihelna, bunkr "K-S-32"
    4. Internetové stránky sboru
    5. Diskuse závěr

Přítomni byli: F. Faltus, D. Macák, J. Mlynář, J. Stejskal, L. Faltusová a M. Faltusová.
     Hosté: M. Vlček a P. Bulová .

ad 1) Starosta sboru seznámil přítomné s konečným vyúčtováním akce "OK Plamen", s kterým budou členové sboru seznámeni na členské schůzi.
     ad 2) Proběhlo první plánování soutěžě "O pohár starosty obce". Velitel soutěžě je Daniel Macák, výčep má na starosti František Faltus a v kuchyni bude šéfovat Maruška Vyšohlídová. Pozvánky a jiné tiskoviny zajistí jednatel sboru Honza Mlynář. Ozvučení zajistí Milan Sedláček.
     ad 3) O tom, zda budeme zajišťovat občerstvení na "Cihelně 2007" se rozhodne na členské schůzi. Občerstvení na bunkru K-S-32 zejistí František Faltus se svým teamem.
     ad 4) Daniel Macák navrhl schválit platbu 420 Kč/rok (bez DPH) za zvýšení kapacity e-stránek sboru, a jednorázovou platbu 250 Kč za registraci stránek ve vyhledávačích. Tato platba byla jednohlasně schválena.
     ad 5) V diskuzi se převážně diskutovalo. Zejména o stavu "bojiště" (budou naplánovány brigády), použití výdělku z "Plamenu" (bude se jednat na členské schůzi), stanovení datumu členské schůze (6. července 2007 v salonku restaurace "U Nádraží"), a o dalších problémech.