Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětský karneval

Karneval SDH 2011

 

Jako každý rok se i letos konal dne 26 března tradiční karneval pořádaný SDH Lichkov a to ve spolupráci s místními zahrádkáři.

Již krátce po 14 hodině začali chodit první návšetěvníci. Hned u vstupu se mohlo každé dítko zúčastnit tipovací soutěže. Na každého účastníka zde čekala spousta zábavných her u kterých krom drobných sladkostí získávali i bodové ohodnocení. Své pracně vybojované bodíky si každé dítě mohlo proměnit v našem kouzelném jarmarku. Pro naše nejmenší ratolesti byl připraven hrací koutek plný hraček, který si pochvalovali nejen „prťátka" ale i jejich rodiče. Samozřejmě proběhl i tradiční rej masek, a že se jich letos sešlo! A to ze všech pohádkových koutů, ale nechyběly ani celosvětově známé celebrity. Odborná komise vybrala ty nejhezčí, nejroztomilejší a nejoriginálnější masky. A to teda nebyl pro naši komisi vůbec jednoduchý úkol. Vždyť musela vybrat pár šťastných mezi několika desítkami masek! Ale velkou odměnou pro všechny byla rozzářená očka malých návštěvníků.

Děkujeme všem kdo se tohoto vydařeného karnevalu zúčastil. Samozřejmě velký dík patří i všem sponzorům, bez kterých by se nedalo sehnat tolik pohádkových cen do našeho jarmarku. A na závěr samozřejmě děkujeme všem kdo s přípravou a průběhem karnevalu pomáhal.

 

 

Za SDH Lichkov Lenka Macháčková

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář