ČLENSKÁ SCHŮZE

6. července 2007

19.00 – 20.30 hod., restaurace „U nádraží“

Přítomni: Josef Stejskal, František Faltus, Jan Doleček, Martin Simon, Petra Simonová, Pavla Macáková, Tomáš Macák, Pavla Jelínková (Bulová), Jiří Jošt, Miloslav Vlček, Jana Faltusová, Lenka Faltusová st., Miloslava Faltusová, Marie Vyšohlídová, René Vyšohlíd, Jan Mlynář, Jiří Dulovec

Omluveni: Daniel Macák, Jiří Žoka, Miluše Jánešová, Petra Faltusová

Program:

1) akce cihelna

2) rekonstrukce cvičiště

3) diskuse

ad 1) akce cihelna

1. - 18. 8. 2007 – za pořádání akce na občerstvení pro učínkůjící zodpovídá Jan Mlynář

ad 2) rekonstrukce cvičiště

František Faltus oznámil, že se začne na cvičišti nátěrem chatek a potom se uvidí v čím se bude pokračovat. Pravděpodobně by se měla opravit střecha přístřešku. Dále oznámil, že z výdělku OK Plamen budou zakoupeny hadice na cvičení pro dospělé a savice pro děti.

Jan Mlynář navrhl termín další brigády na 13. 7. od 16.00 hod. Práce se rozdělí podle počtu přítomných.

ad 3) diskuse

Jan Mlynář požádal o schválení LT Březová nad Svitavou pod jeho vedením – tábor byl formálně schválen.

František Faltus oznámil, že výdělek z OK Plamen byl 36166,50 Kč. Poděkoval vše za výpomoc s organizací OK Plamen. Dále poděkoval družstvu žen za 1. místo v Králíkách.

Jiří Dulovec pozanmenal, že se mu nelíbí, že sms na svolávání brigád a jiných akcí chodí pozdě a požádal, jestli by tyto sms nemohli být rozesílány alespoň týden předem. Jan Mlynář slíbil že se pokusí o nápravu.

Dále se přítomní muži shodli na termínu 27. 7. 2007 v 19.00 hod, kdy by se měli sejít mužští členové sboru aby si zvolili velitele.