Vzhledem k tomu, že návštěvnost je až překvapivě veliká, což nás tedy těší, rozhodl jsem se zařadit tuto stránku.
Zde se může každý vyjádřit k těmto stránkám, co by uvítal nebo své připomínky, ale můžeme zde i debatovat o činnosti a stavu sboru, atd.

starosta - dětský karneval

omlouvám se za špatný datum konání akce na plakátu, který jsem pověsil na stránky obce. V době vyvěšení na stránkách SDH nenalezen.
Pěkný den.

Alena - prosím

Ahoj chtěla bych se zeptat na facebooku mi píše anonym nemá tam bohužel email adresu má profil zamčený je vidět jen přezdívka. dá se zjisti ip adresa nějak jinak?děkuju za odpověd.prosím napište mi odpověd na aly78@seznam.cz

Radeon - CPS - Centrum požárního sportu

Dobrý den, byl bych velice rád, kdyby jste zaregistrovali váš tým na novém hasičském portálu CPS. Podpoříte tím jeho rozvoj. Děkuji za váš čas a přízeň.

Manažer projektu CPS Otto S.

www.cps-team.cz

krtek - to markéta

myslím, že máš info úplně nějvíc. víš kdy a víš kde, prozatím není důvod prozrazovat víc:) a v dohledný době se tu jistě objeví plakát

Markét - Tábor 2010

čauky, chtěla jsem se jen zeptat kdy sem dáte nějaký info ohledně Tábora 2010. . :D ;-) prosím prosím. :D;-)

krtek - to velitel Halenkovic

pokud vím, tak ne. movano máme pouze pro převoz osob.

Velitel Halenkovice - mládež

Bohužel asi vás nepotěším u nás teď mládež není to cosme měli nám vyrostlo a kluci už sou zařazeni v jednotce. Rádi bychom na mládež opět navázali, ale teď toho máme opravdu moc ale už se našel noví vedoucí tak doufám že se to vrátí zpět. My se teď spíš zaměřujem na odbornou přípravu právě sme dokončili kurz NDT a teď přez zimu zas budem dělat na technice takže pořád nějaká činnost a práce. Máte v plánu s tým Movanem něco dělat? My sme do něj hodili vestavbu a máme to na menší zásahy kde není potřeba cisterna je to fakt velký pomocník. Zatím zdar Jožin

krtek - to velitel Halenkovic

děkuji, též jsem vás uveřejnil. ať se daří i vám! a propo, co všechno děláte s mládeží?

Velitel halenkovice - odkaz

Jj samozřejmě že souhlasím odkáz na vás už visí takže mnoho zdarů ve vaší práci s pozdravem Jožin vel. JSDH

krtek - to velitel Halenkovic

vážený kolego, opel movano je pouze upraven do hasičských barev a doplněn výstražným zařízením. fotogrfii automobilu nemáme. co se týče zveřejnění odkazu na vašich stránkách, jsem pro. a mohu nabídnout to samé, pokud budete souhlasit!

Velitel Halenkovice - technika/stránky

Zdravím kolegy z Líchkova. Tak se dívám na vaše stránky a vidím, že máme skoro stejnou techniku, akorát mě trochu mrzí že ji nemáte nikde nafocenou, nebo sem ji nikde nenašel. Zajímalo by mě jestli to Movano máte nějak udělané, nebo ho máte jenom na dopravu. My sme do něj udělali vestavbu a CASku jsme taky trochu poléčili. Pokud máte zájem můžete se mrknout na naše stránky na www.halenkovice.cz /hasici.
Vaše stránky se mě líbí pokud chcete zařadíme je do našich odkazů. S pozdravem Jožin G. vel. JSDH Halenkovice

Honza - Pro Loli

Podívej se do novinek, tam je odkaz na fotky, cca 1500 ks. To by ti mohlo stačit

Loli - Fotky

Dáte sem nějaký fotky z tábora??? Prosíím

krtek - to loli

podívej, piš smajlíky dle zavedených pravidel, nebo se nediv, že je nikdo nechápe. tak si hlavně dobře vyber! měj se...

Loli - Hey!

ty nevydíš toho smajla ze tim? to má bejt myšlený ironicky! XDD vám na to peču..si koupim jinou....nebo spíš mi ji koupí (snad) mamka XD

krtek - to loli

tak hele, žádný zloději! nauč se slušnému chování a pak ti poradím, že máš docela pech, když máš děravou hlavu! doporučil bych ti kontaktovat honzu mlynáře a číslo si někde sežeň, to máš jako trest za ty zloděje:)

Loli - Zloději XD

Hele vy ste mi někdo na táboře zabavili voňavku a já si na to nevzpoměla a nevrátili ste mi jí XD a já jí potřebuju XDD!!

krtek - to tábor

awe! spacák máte mít sebou proto, abyste se mohli přikrýt a nebyla vám v noci zima. prostě spacák ANO!! dík za vysvětlení nicku:)

Loli - Tábor

čuzzz...hey jen se ci zeptat na co s sebou máme tahat spacák? Martina vo ničem neví...jo a jen tak pro pořádek Loli=Lolishka=AnýsQa=Aneta Marešová =o)