Vzhledem k tomu, že návštěvnost je až překvapivě veliká, což nás tedy těší, rozhodl jsem se zařadit tuto stránku.
Zde se může každý vyjádřit k těmto stránkám, co by uvítal nebo své připomínky, ale můžeme zde i debatovat o činnosti a stavu sboru, atd.

dětský karneval

starosta,2. 4. 2014 11:31

omlouvám se za špatný datum konání akce na plakátu, který jsem pověsil na stránky obce. V době vyvěšení na stránkách SDH nenalezen.
Pěkný den.

prosím

Alena,24. 5. 2012 8:26

Ahoj chtěla bych se zeptat na facebooku mi píše anonym nemá tam bohužel email adresu má profil zamčený je vidět jen přezdívka. dá se zjisti ip adresa nějak jinak?děkuju za odpověd.prosím napište mi odpověd na aly78@seznam.cz

CPS - Centrum požárního sportu

Radeon,19. 6. 2010 2:38

Dobrý den, byl bych velice rád, kdyby jste zaregistrovali váš tým na novém hasičském portálu CPS. Podpoříte tím jeho rozvoj. Děkuji za váš čas a přízeň.

Manažer projektu CPS Otto S.

www.cps-team.cz

to markéta

krtek,8. 3. 2010 19:40

myslím, že máš info úplně nějvíc. víš kdy a víš kde, prozatím není důvod prozrazovat víc:) a v dohledný době se tu jistě objeví plakát

Tábor 2010

Markét,22. 2. 2010 21:22

čauky, chtěla jsem se jen zeptat kdy sem dáte nějaký info ohledně Tábora 2010. . :D ;-) prosím prosím. :D;-)

krtek,4. 12. 2009 6:25

pokud vím, tak ne. movano máme pouze pro převoz osob.

mládež

Velitel Halenkovice,29. 11. 2009 18:19

Bohužel asi vás nepotěším u nás teď mládež není to cosme měli nám vyrostlo a kluci už sou zařazeni v jednotce. Rádi bychom na mládež opět navázali, ale teď toho máme opravdu moc ale už se našel noví vedoucí tak doufám že se to vrátí zpět. My se teď spíš zaměřujem na odbornou přípravu právě sme dokončili kurz NDT a teď přez zimu zas budem dělat na technice takže pořád nějaká činnost a práce. Máte v plánu s tým Movanem něco dělat? My sme do něj hodili vestavbu a máme to na menší zásahy kde není potřeba cisterna je to fakt velký pomocník. Zatím zdar Jožin

krtek,23. 11. 2009 18:22

děkuji, též jsem vás uveřejnil. ať se daří i vám! a propo, co všechno děláte s mládeží?

odkaz

Velitel halenkovice,21. 11. 2009 20:45

Jj samozřejmě že souhlasím odkáz na vás už visí takže mnoho zdarů ve vaší práci s pozdravem Jožin vel. JSDH

krtek,21. 11. 2009 18:36

vážený kolego, opel movano je pouze upraven do hasičských barev a doplněn výstražným zařízením. fotogrfii automobilu nemáme. co se týče zveřejnění odkazu na vašich stránkách, jsem pro. a mohu nabídnout to samé, pokud budete souhlasit!

technika/stránky

Velitel Halenkovice,6. 11. 2009 22:30

Zdravím kolegy z Líchkova. Tak se dívám na vaše stránky a vidím, že máme skoro stejnou techniku, akorát mě trochu mrzí že ji nemáte nikde nafocenou, nebo sem ji nikde nenašel. Zajímalo by mě jestli to Movano máte nějak udělané, nebo ho máte jenom na dopravu. My sme do něj udělali vestavbu a CASku jsme taky trochu poléčili. Pokud máte zájem můžete se mrknout na naše stránky na www.halenkovice.cz /hasici.
Vaše stránky se mě líbí pokud chcete zařadíme je do našich odkazů. S pozdravem Jožin G. vel. JSDH Halenkovice

Pro Loli

Honza,19. 7. 2009 17:29

Podívej se do novinek, tam je odkaz na fotky, cca 1500 ks. To by ti mohlo stačit

Fotky

Loli,17. 7. 2009 19:44

Dáte sem nějaký fotky z tábora??? Prosíím

to loli

krtek,13. 7. 2009 11:24

podívej, piš smajlíky dle zavedených pravidel, nebo se nediv, že je nikdo nechápe. tak si hlavně dobře vyber! měj se...

Hey!

Loli,12. 7. 2009 19:48

ty nevydíš toho smajla ze tim? to má bejt myšlený ironicky! XDD vám na to peču..si koupim jinou....nebo spíš mi ji koupí (snad) mamka XD

to loli

krtek,12. 7. 2009 9:17

tak hele, žádný zloději! nauč se slušnému chování a pak ti poradím, že máš docela pech, když máš děravou hlavu! doporučil bych ti kontaktovat honzu mlynáře a číslo si někde sežeň, to máš jako trest za ty zloděje:)

Zloději XD

Loli,10. 7. 2009 15:56

Hele vy ste mi někdo na táboře zabavili voňavku a já si na to nevzpoměla a nevrátili ste mi jí XD a já jí potřebuju XDD!!

to tábor

krtek,29. 6. 2009 9:16

awe! spacák máte mít sebou proto, abyste se mohli přikrýt a nebyla vám v noci zima. prostě spacák ANO!! dík za vysvětlení nicku:)

Tábor