Lichkovští hasiči se zúčastnili dne 30. června 2007 "Hasičského dne se soutěží v požárním útoku" v Králíkách, a to s jedním družstvem mužů a jedním družstvem žen. Muži byli ve složení: Vašek Urner, Honza Faltus (Tequila), Honza Mlynář, Dan Macák, Miloslav Vlček, Renča Vyšohlíd a Franta Faltus. Ženy bojovaly ve složení: Lenka Faltusová ml., Růža Urnerová, Maruška Vyšohlídová, Petra Faltusová, Pavla Macáková, Dana Macáková a Katka Bednářová.
     Jako náhradníci byli připraveni Jirka Dulovec a Martin Jelínek (nová posila).
     Fandit přijela i "novomanželka" Pavla Jelínková (Bulová) a Míra s mrnětem (Katka Bednářová). Zapomenout nesmíme ani na Honzu Faltuse nejst., který se chopil praporků na cílové čáře.
     Muži se umístili na nádherném 10. místě, které si zasloužili po náročném tréninku:-)
    A ženy? Prostě nádhera! Prvním místem a pohárem udělaly nám všem velkou radost. Marušku Vyšohlídovou čekal na závěr křest v "kádi", který musí podstoupit každý nový člen.
     Na závěr bych chtěl zúčastněným poděkovat za jejich výkon v tomto klání, a věřím, že takto budeme pokračovat i nadále.

D.

P.S.: Fota zatím nemám, ale umístím je co nejdříve.

Konečné pořadí - muži

Pořadí