V pátek 18. ledna 2008 jsme uspořádali tradiční 62. hasičský ples. Stejně jako v loňském roce hrál k tanci a poslechu pan Arnošt Štěrba. Účast byla poměrně hojná a nechyběli zde hosté z polského OSP Miedzylesie a OSP Domaszkóv. Mezi hosty se také objevil starosta našeho okrsku (č.21) pan Jaromír Urban s chotí. Největší změnou prošla tombola, upustili jsme od tradičního losování a zvolili jsme formu ruliček. Změna byla ihned poznat, prodalo se mnohem více losů a celkově to mělo větší spad a líbilo se to i hostům. 14 šťastlivců si vylosovalo postup do hlavní tomboly, která se tahala kolem půlnoci. Vyhrát tak mohli např.: dvd přehrávač, zlaté náušnice, dárkový balíček, kuchyňskou skříňku aj. Po té tancovalo a popíjelo dál až do ranních hodin.

V kuchyni se o naše žaludky staral tým hasiček: Lenka Faltusová st., Pavlína Macáková, Růžena Urnerová, Jana Faltusová, Iva Loufková, Marie Vyšohlídová a Anna Faltusová. Pekelné nápoje nalévali: Lenka Faltusová ml. a René Vyšohlíd. Lahodné pivečko a limonády servírovali: Veronika Švédová a Václav Pavlas. Vstupné prodávali manželé Stejskalovi. Vstupenky kontrolovali a uváděli hosty: Miloslava Faltusová, Petra Faltusová a Miroslav Loufek. Ošacení střežili: Naděžda Urubková, Václav Urner a Karel Macháček. Požárně dozorovali Jan Faltus (Tequila) a Jiří Dulovec a pořadateli byli: František Faltus, Jan Mlynář, Daniel Macák a Stanislav Faltus.

Na závěr se sluší poděkovat sponzorům, kteří přispěli do naší štědré tomboly. Byli to:
Kastner Kuchyňské Studio, Holba pivovar, Tirtrans - Jiří Dulovec, MM reality
holding a.s., Kűmpers Textil s.r.o., Elektro Elprom – Loufkovi, Restaurace u Nádraží – Sedláčkovi, Everest – Radka Plajerová, TJ sport - Ski Areál Mladkov, Atacoil - čerpací stanice – Červená Voda, Felcman – Moravec, Auto Šulc, Zlatnictví – Božena Beranová, ČD Letohrad, PC Králíky – Karel Macháček, Prodejna Radka – Radmila Šveráková, Prodejna Na kovárně – Marta Palčíková, Kadeřnictví – Dana Prausová, Penzion Hubert - Květa Brůnová, Dančí Farma – Zdeněk Brůna, Obecní úřad – Lichkov, Domett – Jiří Stejskal, Agrosystém – Jaroslav Kalous, Agroservis – Rudolf Šulc, Květinka – Monika Kudláčková, Truhlářství - Václav Urner , Truhlářství - Václav Pavlas, Květinářství – Čumová, Členové SDH Lichkov, Božena Šulcová, Anna Faltusová, Hana Rosenbergerová.

Náhledy fotografií ze složky Hasičský ples 2008