Jelikož máme rubriku "Informace pro členy SDH", dovolil jsem si zařadit i tuto rubriku, pro lepší informovanost zásahové jednotky. V žádném případě však nebude nahrazovat zprávy rozesílané pomocí SMS, spíše zde najdete podrobnosti o plánovaných akcích. Můžete zde samozřejmě reagovat na zveřejněné články (potvrzování účasti apod.).

Velitel

• 16. prosince - 17:00

V neděli bude v restauraci U nádraží (vinárna) školení JSDHO + organizační záležitosti - účast nutná!!!

• 1. prosince - doplňování vody při Mikulášské jízdě

V sobotu budeme jako tradičně doplňovat vodu do parní lokomotivy v D. Lipce. Odjezd v 11.00 a návrat cca 12.05 hod

23. května - technologická pomoc pro obec Lichkov

Ve středu budeme napouštět objekt ČOV na tlakovou zkoušku. Jedná se o cca 450 m3 vody. Podrobnosti domluvíme v úterý. D.

• 22. května - schůze JSDHO

V úterý bude schůzka členů se školením JSDHO ve vinárně. Začátek ve 20.00 hod.

• 14. května

Nové číslo služby  SMS connector pro vyhlašování poplachu JSDHO
                 --- 608582670 ---

• ??? - školení strojníků S-40

Dle nové informace přece jen bude školení NOVÝCH strojníků - Kurz S-40. Školení by proběhlo ve Vysokém Mýtě ve dvou týdnech, tj. 2x pátek + sobota. Termín bude upřesněn. Zájemci se mohou hlásit u velitele. Děkuji.
  • 23. - 24. března - školení nositelů DT

23. a 24. března bude v Ústí nad Orlicí školení nositelů dýchací techniky - nové, ne cyklika. Školení je vždy od 08,00 do 16,00 hod. Odjezd z Lichkova v 6:50.

• 4. března školení členů JSDHO

V neděli 4. března od 19:00 hod. proběhne školení členů JSDHO na klubovně ve vinárně. Téma školení: I. Úkoly hasiče na místě zásahu, II. Povinnosti a oprávnění hasiče, III. Rádiová komunikace. Dle času pravidla provozu na pozemních komunikacích a Zvláštnosti při použití výstražného světla modré barvy.
  • 2. - 3. března - Školení V 16

V pátek na stanici v Ústí nad Orlicí, v sobotu na stanici v Králíkách bude cyklické školení velitelů.
  • 18. února - školení strojníků S-8

V sobotu 18. února proběhne školení strojníků na PS v Králíkách. Začátek v 7:30,, tudíž odjezd v 7:15 od hasičárny (popř. se domluvte s Frantou)

• 14. února -  SMS/AMDS

Dnes byl odeslán aktualizovaný seznam členů s požadavkem na SMS nebo AMDS. Kdo chtěl, zůstala mu SMS. D.
  • 7. února - sraz členů JSDHO

Ve středu od 20.00 bude sraz členů JSDHO v restauraci U nádraží! Účast žádoucí!
  • 30. prosince

Změna!!! JSDHO na klubovně již v pátek od 19.00!!!

• 31. prosince

Od 17.00 hod sraz na hasičárně. Plán 2012.

• 3. prosince -  cvičení JSDHO

Od 10.45 cvičení JSDHO. Při cvičení bude doplněna vodou parní lokomotiva v D. Lipce.