Závody Černovír

V sobotu 22.9 jsme měli závody. Jeli jsme už brzo ráno, abychom stihli postavit stan a připravit se. Přijeli jsme na místo a byla nám strašná zima, mysleli jsme, že to bude jen chvíli ale mýlili jsme se. Zima byla po celý den, ale někdy zasvítilo i sluníčko a bylo líp. Už bylo vše hotové a mladší děti vybíhaly a starší zavodily na jednotlivcích (60m). Mladší děti to zvládly výborně, byly hrozně šikovné a umístění měly také pěkné. Pak jsme vybíhali my starší. Měli jsme 3 hlídky stejně jako mladší děti. Taky se nám dařilo, až na jednu hlídku, ta měla NP (neplatný pokus), ale to nevadí, důležité je, že držíme všichni pohromadě a jsme zdraví. Bude ještě hodně závodů, tak budeme moct vše dohnat a ukázat, co v nás je.  Abych se vrátila zpět, tímto bych chtěla poprosit za veškerou hasičskou mládež i dospělé, aby nám obec finančně pomohla koupit bundy nebo mikiny. Kdyby jsme měli bundy nebo mikiny, lépe bychom se poznali na závodech a přispělo by to i k lepšímu dojmu.

Za všechny mladé hasiče děkuji.

Pavla Šplíchalová