Sdružení přátel lichkovského volejbalu uspořádalo dne 5. července 2007 již VII. ročník "Lichkovských dřevěvic" V organizačním výboru byli: hlavní pořadatel Jaroslav Veselý, Zdeněk Brůna, Vladimír Bednář a Josef Morong.
     Turnaje se zúčastnilo osm družstev, a to: Nádražáci ZŽST Letohrad, Králické berušky, Staří páni, Lichkov - střední generace, Jablonné nad Orlicí, Sdružení 168 - Červená Voda, Sokol Líšnice a SDH Lichkov.
     Již od rána nepřálo pořadatelům počasí a až na pár chvil neustále pršelo. Přesto se však většině družstev chtělo zůstat, a tak bylo demokraticky rozhodnuto, že se bude hrát.
     Přes již zmiňovanou nepřízeň počasí však všem zůstala dobrá nálada, a některým louže na kurtech možná tuto náladu ještě pozvedly. Hasiči se snažili o co nejlepší výkon, který bylo možno v těchto podmínkách podat, avšak na první místo to nestačilo. Nutno je ještě poukázat na jednu černou ovci, a to na velitele. Ten si klidně šel hrát za nádražáky. Doufám, že mu to hasiči prominou:-)
      A jak to vše dopadlo? Na prvním místě se umístilo družstvo z Jablonného nad Orlicí, na druhém místě Staří páni, na třetím místě Sdružení 168 - Červená Voda, na čtvrtém místě skončily Králické berušky, šesté místo obsadili Nádražáci UŽST Letohrad a o sedmé a osmé místo se svorně dělily družstva Sokol Líšnice a SDH Lichkov.
     Už teď se všichni těší na další ročník, který bude, jak všichni doufáme, provázet lepší počasí.
     Na závěr bych chtěl poděkovat panu Oldřichovi Štanglerovi, který celou akci fotografoval a filmoval.
                                                                                                                 D.

Náhledy fotografií ze složky Lichkovské dřevěnice - 5.7.2007