ZPV Dolní Čermná

Dne 13. 10. 2007 se družstvo maldých hasičů zúčastnilo závodu požární všestrannosti v Dolní Čermné.
    Vzhledem k tomu, že byla presentace pouze do 8:30h, museli jsem vyjet vcelku brzo, tj. v 7:40h. to ovšem nemělo vůbec žádný vliv na aktivitu našich dětí, vyjížděli jsme s dobrou náladou a ta nás provázela po celý den.
    Cestou jsem se ještě stavovali v Mladkově pro Krtka, který se postaral o fotodokumentaci celé soutěže, která je zde.
    Celý den byla hrozná zima, to ale neměnilo nic na tom, že se naše děti umístili na krásném desátém místě, přičemž vybíhalo 19družstev. Celá akce proběhla v pořádku bez jakýchkoliv zranění a návrat byl ve 14:30h, opět před hasičskou zbrojnicí.
    Za povšimnutí ještě stojí fakt, že naše družstvo mělo na stanovišti malou protekci a to v pohobě Honzy, který byl jmenován rozhodčím na stanovišti požární ochrany. Nikdo nám, ale neřekl, jestli jim Honza radil nebo ne. ovšem co jisté zůstává, že se u Honzy začaly shromažďovat děti s jídlem a dávaly mu ochutnat:-)
    Sestava na soutěži byla následující:
        Martin Faltus - velitel
        Tomáš Vyšohlíd